Το αποχαιρετιστήριο πάρτι της ΣΤ τάξης!!

Την Παρασκευή 10 του Ιούνη 2022, την τελευταία ημέρα μαθημάτων για την φετινή σχολική χρονιά, τα παιδισ της Στ τάξης ετοίμασαν μια πολυ όμορφη έκπληξη στον δάσκαλο της τάξης τους, τον κ. Μανώλη Αχλιωπα, για να τον αποχαιρετήσουν και μαζί με όλο το Δημοτικό!!

Παρουσία και της Διευθύντριας κ. Λαφαρα Αναστασίας, έσβησαν τα 6 κεράκια των τάξεων του Δημοτικού Σχολείου, στόλισαν την τάξη με υπέροχα χρωματιστά μπαλόνια, με χρυσόσκονη και πολλή αγάπη και συγκίνηση! Χάρισαν ένα υπέροχο δώρο στον κ. Μανώλη, σε ένα συγκινητικό κλίμα, και δέχτηκαν τις ευχές όλων για την φοίτησή τους στο Γυμνάσιο!

Στην συνέχεια, η κ. Ραφαηλία Μπουσμαλη, που βοηθά τα παιδιά ως παράλληλη στήριξη, επιφυλαξε για όλους μια ακόμη έκπληξη!

Μια πινιατα με πλούσια δώρα: σοκολάτες, καραμέλες και Γλυφιτζουρια!! Τα παιδιά το απόλαυσαν πολυ!!

Ευχόμαστε μια ομαλή και ενδιαφέρουσα μετάβαση για όλα τα παιδιά!!