Διακρίσεις στους αγώνες στίβου 2023

Πλούσια η συλλογή των μεταλλίων και των διακρίσεων στους αγώνες στίβου που διεξήχθησαν στο ΔΑΚ Νάουσας από την ΠΕ Ημαθίας, την Τρίτη 30 Μαίου 2023 στις 9 το πρωί!

Πιο συγκεκριμένα, διακρίθηκαν:

1. Κερμινιώτη Ελισάβετ, 3η θέση στο μπαλάκι στους αγώνες στίβου Δημοτικών Σχολείων Δήμου Νάουσας
  2. Τρεμπελή Καλλιόπη, 3η θέση στο ύψος στους αγώνες στίβου Δημοτικών Σχολείων Δήμου Νάουσας
  3. Μπάτζιος Στέλιος, 3η θέση στο μπαλάκι στους αγώνες στίβου Δημοτικών Σχολείων Δήμου Νάουσας
  4. Τσιάτσιος Γεώργιος, 3η θέση στα 1000 μ. στους αγώνες στίβου Δημοτικών Σχολείων Δήμου Νάουσας

Πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν και στην γυμνάστριά μας κ. Δόμνα Κυρκοπούλου!