Η συμμετοχή μας στην γιορτή λήξης του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Νάουσας!

Την Παρασκευή 10 του Ιούνη 2022, είχαμε την ευκαιρία και την χαρά να επισκεφτούμε το Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Νάουσας για να γιορτάσουμε μαζί την λήξη του φετινού σχολείου έτους 2021-22.

Η φιλοξενία και η αγάπη που μας πρόσφεραν ήταν μοναδικές! Τα παιδιά των Γ και Δ τάξεων με την κ. Όλγα Χριστίδου και τον κ. Βασίλη Μήτογλου που τα συνόδευαν ως υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί, έπαιξαν μαζί με τα παιδιά του Ειδικού Σχολείου και το χάρηκαν πολυ !

Ευχαριστούμε τον κ. Αντώνη Τσογκα και όλες/ους εκπαιδευτικούς και το προσωπικό που με υπομονή και επιμονή εκπαιδευει και διευκολύνει την καθημερινότητα και την ζωή των μικρών μαχητών της ζωής!