Δ΄ τάξη: Παρουσίαση Προγράμματος

Λίγο πριν λήξει η φετινή χρονιά έγιναν με μεγάλη επιτυχία και συμμετοχή των γονέων οι παρουσιάσεις των προγραμμάτων που υλοποιήθηκαν το σχ. έτος 2015-16, στην αίθουσα εκδηλώσεων και στις τάξεις του σχολείου μας.

Πιο συγκεκριμένα η Δ΄ τάξη, το Σάββατο 11 του Ιούνη 2016 και ώρα 6.00 μ.μ.,  παρουσίασε στους γονείς στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου το αφιέρωμα στο Χατζηδάκη, πλούσιο σε τραγούδι και εξαιρετική σκηνική παρουσία των παιδιών, συγκίνηση και γλυκά συναισθήματα, με την αμέριστη βοήθεια του κ. Μήτογλου Βασίλη και της κ. Τσάντζου Ελένης: