Αγώνες στίβου… 2016

Σήμερα Τετάρτη 25 Μαΐου 2016 και ώρα 10.00 π.μ. οκτώ παιδιά των Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεων με υπεύθυνη την εκπ/κό Φυσικής Αγωγής κ. Οικονόμου Μαριάνθη συμμετείχαν με μεγάλη επιτυχία στις Αθλοπαιδιές στίβου της περιοχής Νάουσας. Πιο συγκεκριμένα, η μαθήτρια της ΣΤ΄ τάξης Τσιγαρίδα Αθανασία πήρε χάλκινο μετάλλιο στο μπαλάκι και ο μαθητής της Στ΄ τάξης Καλαϊτσέβ Γεώργιος χρυσό μετάλλιο επίσης στο μπαλάκι!

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν και στην κ. Μαριάνθη που τα προετοίμασε και τα εμψύχωνε!