ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι ξεκίνησε η λειτουργία της Σχολής Γονέων για τους Συλλόγους Γονέων και Κηδεμόνων των 6ου & 10ου Δ. Σ. Νάουσας όπως και των 6ου & 10ου Νηπιαγωγείων Νάουσας. Η εβδομαδιαία συνάντηση ορίστηκε κάθε Δευτέρα 17.30-19.00 μ.μ. στην αίθουσα της Β΄ τάξης του 10ου Δ.Σ. Νάουσας. Όσοι και όσες από τους γονείς επιθυμείτε να την παρακολουθήσετε μπορείτε να έρθετε μέχρι και την επόμενη Δευτέρα 25-11-2013 και ώρα 17.30 μ.μ. το απόγευμα, για να εγγραφούν.

Λαφάρα Αναστασία