ΓΙΝΕ ΝΟΝΟΣ ΤΗΣ ΑΠΟΚΡΙΑΣ 2023 – 1ο και 3ο βραβείο και έπαινος για την Στ τάξη του σχολείου μας

Στο πλαίσιο του διαγωνισμού «Γίνε ο νονός της Αποκριάς 2023» το 6ο Δημοτικό Σχολείο Νάουσας απέσπασε το 1ο και το 3ο βραβείο καθώς και έναν έπαινο. Τα βραβεία και οι έπαινοι «Δημήτρης Σκούπερ», τα οποία έχουν θεσμοθετηθεί στη μνήμη του λαϊκού ζωγράφου της Νάουσας έχουν ως εξής:

1ο Βραβείο: Εβίτα Μπασιούρη, μαθήτρια Στ1 τάξης, 6ου Δημοτικού Σχολείου Νάουσας
2ο Βραβείο: Αναστασία Βασιλείου, μαθήτρια Γ΄ τάξης,  2ου Γυμνασίου Νάουσας
3ο Βραβείο: Χαρά Πετρά, μαθήτρια μαθήτρια Στ1  τάξης,  6ου Δημοτικού Σχολείου Νάουσας
Έπαινοι:
– Αγγελική Βλάχου & Τσαρνούχα Βασιλική, μαθήτριες Γ΄ τάξης,  2ου Γυμνασίου Νάουσας
– Ελισάβετ Κερμινιώτη, μαθήτρια Στ2  τάξης,  6ου Δημοτικού Σχολείου Νάουσας
– Βασίλης Τσαρνούχας, μαθητής Ε΄ τάξης,  4ου Δημοτικού Σχολείου Νάουσας

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ/ΕΣ ΤΟΥΣ/ΤΙΣ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΜΕΡΟΣ  ΣΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ!

Το βίντεο προβάλλει το σύνολο των έργων με τα οποία συμμετείχε στο διαγωνισμό το σχολείο μας, το 6ο Δημοτικό Σχολείο Νάουσας.