Έκτακτη ενημέρωση

Αγαπητοί γονείς,

μετά από σχετική ενημέρωση από τον Διευθυντή εκπαίδευσης κ. Διαμαντόπουλο, χρειάζεται να μας δώσετε τα προσωπικά σας e-mails για να τα καταχωρισουμε στη συνέχεια στο πληροφοριακό σύστημα my-school. Όσοι από σας δεν έχετε λογαριασμό e-mail , είναι πολύ εύκολο να δημιουργήσετε έναν με οδηγίες που θα αναρτήσουμε άμεσα στην ιστοσελίδα μας, για να σας βοηθήσουμε.

Η πρόθεση του υπουργείου Παιδείας είναι να ξεκινήσουν μαθήματα τηλεκπαίδευσης, ώστε οι μαθητές και μαθήτριες να παρακολουθούν από το σπίτι μέσω υπολογιστή την διδασκαλία μαθημάτων!!

Θα ακολουθήσει φυσικά και επιπρόσθετη ενημέρωση σχετικά με το θέμα αυτό!

Όλοι μαζί βήμα βήμα θα περπατήσουμε τους νέους δρόμους που μας ανοίγονται! Χωρίς άγχος και με θετική ενέργεια!!