#Playing with protons#CMS#CERN ΕΚΘΕΣΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ «Γράψε σε ένα αστέρι το όνομά σου»

Ολοκληρώθηκε την Τρίτη το βράδυ η Έκθεση Ζωγραφικής του σχολείου μας «Γράψε σε ένα αστέρι το όνομά σου», που πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο υλοποίησης του ευρωπαϊκού προγράμματος #Playing with protons#CMS#CERN.

Ευχαριστούμε θερμά τους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου μας, αλλά και των υπόλοιπων σχολείων της πόλης μας, τους γονείς, τους συναδέλφους και τις συναδέλφισσες, όλες και όλους όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους.

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα ενθουσιώδη σχόλια και τον θαυμασμό σας.

Ένα ψηφιακό αναμνηστικό είναι το βίντεο που ακολουθεί και είναι το δώρο του σχολείου μας προς τους μικρούς δημιουργούς με το μεγάλο ταλέντο, τους μαθητές και τις μαθήτριές μας.