Χρόνια πολλά μανούλα… από τα παιδιά της Δ’ τάξης!!

Σε μια συγκινητική και εξαιρετική εκδήλωση τα παιδιά της Δ’ τάξης, με την αμέριστη στήριξη της κυρίας τους, κ. Τσαντζου Ελένης… τίμησαν τη γιορτή της μητέρας, της δικής τους μητέρας… με τραγούδι, ποίηση, δώρα αγάπης και πολλές πολλές εκπλήξεις!!!

Επίσης τίμησαν και τη μαμά της μαμάς…τη ακούραστη γιαγιά που προσφέρει απλόχερα την αγάπη και την αμέριστη βοήθεια της!!!

Ένας πίνακας ζωγραφικής που έφτιαξαν τα ίδια τα παιδιά με λαδοπαστελ και την καθοδήγηση της κυρίας τους… ήταν ένα από τα υπέροχα δώρα αγάπης για την μαμά!!!

Τα παιδιά όμως επιφύλαξαν και μια έκπληξη για την κυρία τους:

Της αφιέρωσαν ένα τραγούδι για την καλύτερη κυρία του κόσμου!!

Η εκδήλωση έκλεισε με την προσφορά από τις μαμάδες γλυκών και αλμυρών εδεσμάτων!!

Κάτι τέτοιες στιγμές αισθανόμαστε πολύ τυχεροί που δουλεύουμε κοντά σε αυτά τα υπέροχα παιδιά!!

Αξίζουν συγχαρητήρια στην κ. Ελένη και στα παιδιά της Δ’ τάξης !!!