Οι Ηλίθιοι

Την Τετάρτη 17 και την Παρασκευή 19 Μαΐου 2017 και ώρες 11.00 π.μ. -13.00 μ.μ. οι μαθητές και οι μαθήτριες των Δ΄ Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεων, συνοδευόμενοι/νες από τις/τους υπεύθυνους/ες εκπ/κούς παρακολούθησαν με εξαιρετικό ενδιαφέρον την πολύ πετυχημένη θεατρική παράσταση «οι Ηλίθιοι», που ανέβασε η θεατρική ομάδα του 3ου Γυμνασίου Νάουσας!
Για το σχολείο μας είχε ακόμα περισσότερο ενδιαφέρον, καθώς όλα σχεδόν τα παιδιά που έπαιζαν στην παράσταση ήταν μαθητές μας στο Δημοτικό Σχολείο!
Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια τόσο στα παιδιά όσο και στις /στους εκπαιδευτικούς που εργάστηκαν από κοινού γι’ αυτό το υπέροχο αποτέλεσμα!!