Μια γλυκιά κίνηση του Συλλόγου Γονέων στη μητέρα!

Μια πολύ γλυκιά και ευαίσθητη κίνηση έκανε σήμερα το πρωί ο Σύλλογος Γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας-όπως φυσικά κάθε χρόνο τέτοια μέρα- προσφέροντας στα παιδιά μας από μια κατακόκκινη «πετούγια» στο καθένα, σε ένα όμορφα διακοσμημένο γλαστράκι, με πλούσιες σε λόγια και συναισθήματα ευχές που έγραψαν τα ίδια τα παιδιά για τις μανούλες τους!
Η χαρά των παιδιών ήταν πολύ μεγάλη!
Εμπνευστής της πολύ γλυκιάς ιδέας η αντιπρόεδρος κ. Βούλα Τζεβελέκου-Βασιλειάδου, που με τη βοήθεια της ταμία κ. Λαφάρα Παναγιώτας ετοίμασαν και έφεραν το πρωί στο σχολείο, ομορφαίνοντας έστω και για λίγο με το χρώμα της αγάπης τα παράθυρά μας!
Πραγματικά τις ευχαριστούμε πολύ για την αδιάκοπη και ακούραστη παρουσία τους σε ό,τι της χρειαστούμε και όχι μόνο!!