«Υπηρέτης δύο αφεντάδων»

Την Τετάρτη 6 Μαΐου 2015 και ώρα 11.00 το πρωί τα παιδιά των Δ΄,  Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεων του σχολείου μας παρακολούθησαν με μεγάλο ενδιαφέρον τη θεατρική παράσταση  με τίτλο  «Υπηρέτης δύο αφεντάδων», στο Δημοτικό Θέατρο Νάουσας.

Την παράσταση ανέβασε το 3ο Γυμνάσιο Νάουσας με πρωταγωνιστές εκτός των άλλων και δύο παιδιά που ήταν πέρσι μαθητές μας: Την Στεφανία και τον Σταύρο!

Πραγματικά η ερμηνεία τους ήταν εξαιρετική, όπως και όλη η προσπάθεια  παιδιών… αλλά και υπεύθυνων εκπ/κών!

Συγχαρητήρια!!!