ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ ΤΟΥ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑΤΟΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το σχολείο μας θα συμμετέχει στον εορτασμό της 193ης επετείου του Ολοκαυτώματος, στην πομπή του Σαββάτου 18 Απριλίου 2015. Παρακαλούνται ο σημαιοφόρος και οι παραστάτες  να βρίσκονται στο σχολείο (στον πλάτανο) στις 18.15 μ.μ. για να μεταβούν συνοδεία της κ. Γιούρου Καλλιόπης στον Ιερό Ναό  Αγίου Μηνά. Οι εκδηλώσεις θα τελειώσουν γύρω στις 20.00 μ.μ. οπότε και τα παιδιά θα επιστρέψουν στα σπίτια τους.

Την Κυριακή 19 Απριλίου 2015, σύμφωνα με την μέχρι τώρα ενημέρωση:

• η σημαία και οι παραστάτες θα πρέπει να είναι στις 10.15 π.μ. στο σχολείο, για να μεταβούν στη δοξολογία, συνοδεία της κ. Χριστίδου Όλγας
  • όλα τα παιδιά που συμμετέχουν στην παρέλαση θα πρέπει να είναι στις 11.45 π.μ. στην αυλή του πρώην 2ου Δ.Σ. Νάουσας, όπου θα περιμένει η γυμνάστρια κ. Οικονόμου Μαριάνθη

Αν υπάρξει οποιαδήποτε αλλαγή θα ενημερωθείτε έγκαιρα μέσω της ιστοσελίδας.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΛΑΦΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ