Α και Β τάξεις στο Αρχαιολογικό Μουσείο Βέροιας

Την Τρίτη 3 Μαίου 2023 τα παιδιά των Α και Β τάξεων συνοδευόμενα από τις δασκάλες κ.κ. Τσαλιγοπούλου Κατερίνα, Ψυρίδου Κατερίνα και την Διευθύντρια κ. Αναστασία Λαφάρα, επισκέφτηκαν το Αρχαιολογικό Μουσείο Βέροιας για να συμμετέχουν στο εκπ/κό πρόγραμμα «ZOO: από το Α ως το Ω».

Τα παιδιά ενθουσιάστηκαν από το πρόγραμμα που η κ. Φώτο τους παρουσίασε και πέρασαν πολύ όμορφα και δημιουργικά!

Έπαιξαν, ζωγράφισαν, άκουσαν μύθους και παραμύθια με ζώα, έκαναν όμορφες κατασκευές!

Ήταν μια πολύ όμορφη, διασκεδαστική και χρήσιμη εμπειρία!