Γιορτάζουμε το ΟΧΙ παρέα με το Ειδικό Σχολείο και το 6ο Νηπιαγωγείο!

Μια ξεχωριστή γιορτή του ΟΧΙ στο σχολείο μας!
Λέμε ΟΧΙ στις διακρίσεις!
ΟΧΙ στη βία!
ΝΑΙ στην Ειρήνη!
ΝΑΙ στην συνεργασία!
Το 6ο Δημοτικό Σχολείο Νάουσας, παρέα με το Ειδικό Σχολείο Νάουσας και το 6ο Νηπιαγωγείο Νάουσας!
Όλοι μαζί στην σχολική μας, αυλή, με πρωταγωνιστές τα παιδιά της Β τάξης και την κ. Κατερίνα Ψυρίδου, τα παιδιά της Δ τάξης και την κ. Χριστίδου Όλγα, τα παιδιά του Ειδικού Σχολείου με τις συνοδούς εκπαιδευτικούς και την προϊσταμένη κ. Βελιγδένη Γιούλη, και τα παιδιά του 6ου Νηπιαγωγείου με τις κ. κ. Δημητριάδου Μαρία και Τασιώνα Χρύσα!!
Όλοι μαζί για ένα Συμπεριληπτικο Σχολείο, χωρίς αποκλεισμούς και διακρίσεις!
Ευχαριστούμε ιδιαίτερα την Σύμβουλο Εκπαίδευσης κ. Κατερίνα Παπαγεωργίου, την Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, κ. Ζωή Παπαϊωάννου και όλους τους γονείς που μας τίμησαν με την παρουσία τους!
Χρόνια πολλά!