Τελετή αποφοίτησης της ΣΤ τάξης από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων

Την Τετάρτη 15 Ιουνίου 2022 το απόγευμα ο Συλλογής Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, ετοίμασε μια υπέροχη τελετή αποφοίτησης στα παιδιά της ΣΤ τάξης! Η σχολική μας αυλή πλημυρρισε όμορφες πσρουσιες και χαμόγελα με παιδια γονείς και εκπαιδευτικούς που τίμησαν με την παρουσία τους την εκδήλωση!

Τα μέλη του Συλλόγου χάρισαν στα, παιδιά εύθυμο αποφοίτησης, γλυκά και αλμυρά, αλλά κυρίως όμορφες ευχές από όλους μας:

Την Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κ. Ζωή Παπαϊωάννου και τα μέλη του Δ. Σ.

Την Διευθύντρια κ. Αναστασία Λαφαρα, και τους/ τις εκπαιδευτικούς κ. κ. Λιόλιου Ολυμπία, Χαρατσιαρη Μελίνα, Μουτσικαπα Κατερίνα, Αχλιωπα Μανώλη και Δόμνα Κυρκοπουλου!

Στο τέλος τα παιδιά άφησαν μπαλόνια ηλίου στον ουρανό, με τις ευχές τους να ταξιδεύουν!!!

Η βραδιά έκλεισε με φαγητό σε ταβέρνα της πόλης!