Δράση μετάβασης από το Νηπιαγωγείο στο Δημοτικό

Σήμερα Δευτέρα 1 του Μάρτη 2021 η Διευθύντρια κ. Αναστασία Λαφάρα και ο υπεύθυνος τού τμήματος Ένταξης κ. Κολοβός Γεώργιος, επισκέφτηκαν το 6ο Νηπιαγωγείο που στεγάζεται δίπλα από το 6ο Δημοτικό σχολείο για να γνωρίσουν τα παιδιά που θα φοιτήσουν στην Α τάξη το επόμενο σχολικό έτος 2021-32!

Συζήτησαν με τις νηπιαγωγούς κ.κ. Δημητριάδου Μαρία ( προϊσταμένη); και Νικολάου Τζένη σε σχέση με τις δυσκολίες των παιδιών και γνώρισαν ένα ένα τα παιδία που έδειξαν να το απολαμβάνουν !