Συγχαρητήρια στα παιδιά της ΣΤ τάξης!

Είναι πολύ σημαντικό για  μας  τις /τους εκπαιδευτικούς και τους γονείς του 6ου Δ.Σ. Νάουσας, να ανακαλύπτουμε το μεγαλείο της πράξης των μαθητών και μαθητριών της ΣΤ΄  τάξης του σχολείου μας, να διαθέσουν το ποσό των 140 ευρώ του ταμείου τους στον αγαπημένο μας Γιώργο, που αγωνίζεται να βγει νικητής στις δυσκολίες της ζωής!

Αγαπημένα μας παιδιά της ΣΤ΄ τάξης σας αξίζουν πολλά-πολλά συγχαρητήρια!!

Η πράξη αυτή αποκτά ιδιαίτερα υψηλό νόημα, που μας συγκινεί ως δασκάλους και γονείς, καθώς τα παιδιά ήταν αρχικά αντίθετα στην δημοσιοποίηση της, που γίνεται από εμάς, καθώς πιστεύουμε ότι οφείλουμε να αναδεικνύουμε και να επαινούμε τέτοιες κινήσεις αλληλεγγύης και ανθρωπιάς!

65TETR | Altakarta
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Οι ευχές  όλων μας, μικρών και μεγάλων είναι να εξελιχθούν όλα ομαλά και με επιτυχία, αγαπημένε μας Γιώργο!

Ευχές για όλες τις περιστάσεις!(γιατί δε θέλει κόπο...) - Περίεργα ...