Γιορτή της Αποκριάς: Όλοι μαζί μια παρέα: εκπαιδευτικοί, γονείς και μαθητές/ριες!!

Την Παρασκευή 28 του Φλεβάρη 2020, όλοι μαζί σαν μια μεγάλη παρέα, εκπ/κοί, γονείς και μαθητές/ριες γιορτάσαμε την φετινή Αποκριά στην σχολική μας αυλκή!

Πρωτοστάτες στις προετοιμασίες και την οργάνωση τα μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας!

Το γλέντι τα είχε όλα: φαγητό, μουσική παραδοσιακή και μοντέρνα, χορό και πολλές πολλές εκπλήξεις!

Συγχαρητήρια στους γονείς που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα και πρόσφεραν αλμυρά και γλυκά!!

Συγχαρητήρια στα μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων για την άψογη και πλούσια διοργάνωση!!