#Playing with protons#CMS#CERN «Ο μικρός πρίγκιπας»

Με μεγάλη επιτυχία ανέβηκε η θεατρική παράσταση με την επιμέλεια και προετοιμασία με επιλεγμένες και διασκευασμένες από την κ. Χριστίδου Όλγα σκηνές από τον «Μικρό πρίγκιπα», από τα παιδιά των Β2 και Β1 τάξεων του σχολείου μας!

Στο χώρο της Βέτλανς την Τετάρτη 12 Ιουνίου 2019, τα παιδιά ξεδίπλωσαν το ταλέντο τους και μας μίλησαν για την φιλία, την αγάπη, την αλληλεγγύη και τον σεβασμό στον συνάνθρωπο!

Μας χάρισαν υψηλές ιδέες και διδάγματα!

Η Διευθύντρια κ. Αναστασία Λαφάρα, στο τέλος τής παραστάσης έδωσε συγχαρητήρια στα παιδιά και στην κ. Χριστίδου Όλγα για την όμορφη παρουσίαση!!

Επίσης έδωσε ευχαριστίες στο Δήμο Νάουσας για την παραχώρηση της αίθουσας!