Δημοσίευση σχολικού περιοδικού 6ου Δημοτικού Σχολείου Νάουσας

Πριν από δύο μήνες το σχολείο μας απέκτησε και ηλεκτρονικό περιοδικό. Το περιοδικό μας «e- bobires», είναι «ανοιχτό» σε συνεργασίες με εκπαιδευτικούς, μαθητές ακόμα και με γονείς.

Διαχειρίστρια του περιοδικού είναι η κ. Ελένη Τσάντζου, δασκάλα του σχολείου μας.

Συνεργάτες στη σύνταξή του είναι η Διευθύντρια του σχολείου μας, κ. Λαφάρα Αναστασία και η δασκάλα, Ψυρίδου Αικατερίνη. Έχουμε επίσης τη χαρά να συνεργαζόμαστε με τον κ. Χατζηστυλλή Κυριάκο, δάσκαλο του 5ου Δημοτικού Σχολείου και με τη μαθήτρια Χατζηστυλλή Στεφανία.

Κάντε κλικ εδώ: τεύχος Ιανουαρίου και εδώ: τεύχος Φεβρουαρίου  και περιηγηθείτε στα άρθρα του περιοδικού μας.