Επίσκεψη στο 3ο Γυμνάσιο Νάουσας

Την Τρίτη 8 Μαΐου 2018 τα παιδιά της ΣΤ΄ τάξης του σχολείου μας, συνοδευόμενα από τον δάσκαλό τους κ. Τσιαούσκογλου Νικόλαο, παρέα με τα παιδιά της ΣΤ΄ τάξης του 10ου Δ.Σ. Νάουσας και την κ. Έφη Φειδάντση, επισκέφτηκαν το 3ο Γυμνάσιο Νάουσας.

Εκεί τους υποδέχτηκε ο Γυμνασιάρχης κ. Κύρου που τους μίλησε για το νέο τους σχολείο στο οποίο θα φοιτήσουν την επόμενη σχολική χρονιά. Τους εξήγησε με σαφήνεια τις αλλαγές στο πλαίσιο της νέας βαθμίδας ….

Ευχαριστούμε πολύ για την υποδοχή τον κ. Κύρου που πάντα πρόθυμα υποστηρίζει την ομαλότητα της μετάβασης των παιδιών μας στο Γυμνάσιο!