Γεωγραφικά όρια 6ου Δημοτικού Σχολείου Νάουσας

Με βάση την Πράξη 5 (02-06-2015) με θέμα «Ανακατανομή οδών ανά τομέα Σχολείων  6ου και 10ου Δ.Σ.» οι οδοί που γεωγραφικά ανήκουν στην περιφέρεια του 6ου Δ.Σ. Νάουσας είναι οι ακόλουθοι:

1. Οδός Αριστοτέλους και Πάροδοι
  2. Οδός Σπ. Λαναρά αρ. 1, 3, 5 και 7
  3. Οδός Σεφέρη (οι ζυγοί αριθμοί)
  4. Οδός Γ. Μπάτζιου (οι ζυγοί αριθμοί από την αρχή μέχρι το 36 και οι μονοί αριθμοί από την αρχή μέχρι το 33)
  5. Οδός Αχιλλέως (οι ζυγοί αριθμοί από την αρχή μέχρι το 18 και οι μονοί αριθμοί από την αρχή μέχρι το 19)
  6. Οδός Βάρναλη (οι ζυγοί αριθμοί από την αρχή μέχρι το 30 και οι μονοί αριθμοί από την αρχή μέχρι το 9)
  7. Οδός Καζαντζάκη (οι ζυγοί αριθμοί από την αρχή μέχρι το 22 και οι μονοί αριθμοί από την αρχή μέχρι το 25)
  8. Οδός Μαζαράκη (οι ζυγοί αριθμοί από το 12 μέχρι τέλους, οι μονοί από το 9 μέχρι τέλους) και οι Πάροδοι
  9. Οδός Χαϊδευτού (οι ζυγοί αριθμοί από την αρχή μέχρι τον αρ. 28 και οι μονοί αριθμοί από την αρχή μέχρι το 13)
  10. Οδός Εθν. Αντίστασης (οι ζυγοί αριθμοί από την αρχή μέχρι το 38 και οι μονοί αριθμοί από την αρχή μέχρι το 39)
  11. Οδός Ιωάννη Σιμανίκα (οι ζυγοί αριθμοί από 30 έως τέλους και οι μονοί από 27 έως τέλους)
  12. Οδός Μαρκοβίτη και Πάροδοι, οδός Αγίας Τριάδας
  13. Οδός Αριστείδη Κοκκίνου και Πάροδοι, οδός Καρατάσου