ΝΕΑ ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Με απόφαση του Δημάρχου Νίκου Κουτσογιάννη τα σχολεία όλων των βαθμίδων του Δήμου Νάουσας θα παραμείνουν κλειστά την Παρασκευή 13 Ιανουαρίου 2017.  Θα ενταθούν οι ενέργειες αποκατάστασης βλαβών οι οποίες δεν έχουν ολοκληρωθεί μέχρι σήμερα ώστε την ερχόμενη Δευτέρα τα σχολεία όλων των βαθμίδων να λειτουργήσουν ανεξαρτήτως καιρικών συνθηκών.

Αύριο Παρασκευή δεν θα λειτουργήσουν επίσης οι παιδικοί σταθμοί του Δήμου, το Δημοτικό Ωδείο Νάουσας «Εστία Μουσών» καθώς και τα Εικαστικά Εργαστήρια.

ΠΗΓΗ: Από την επίσημη ιστοσελίδα του Δήμου Νάουσας.