Πρωταθλητές στους αγώνες χειροσφαίρισης

Πρωταθλητές και αήττητα ήρθαν τα παιδιά μας των Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεων το μεσημέρι της Τρίτης 8 Μαρτίου 2016, μαζί με την υπεύθυνη  εκπ/κό Φυσικής Αγωγής κ. Μαριάνθη Οικονόμου μετά από αγώνες με τα δημοτικά σχολεία της περιοχής της Νάουσας!

Νίκησαν όλα τα Δημοτικά σχολεία με τα οποία έπαιξαν και μάλιστα με πολύ μεγάλη διαφορά!

Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια τόσο σε όλα τα παιδιά που αγωνίστηκαν όσο και στην κ. Μαριάνθη Οικονόμου που τα προετοίμαζε και τα εμψύχωνε!!!

Στην κερκίδα υποστήριξης βρέθηκαν αρκετοί γονείς αλλά και όλα τα υπόλοιπα παιδιά της ΣΤ΄ τάξης μαζί με τον δάσκαλο της τάξης κ. Τσιαούσκογλου Νίκο….