Αρχείο μηνός Ιανουάριος 2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ 3-5 ΠΗΓΑΔΙΑ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι η εκπαιδευτική μας επίσκεψη στα 3-5 Πηγάδια θα πραγματοποιηθεί κανονικά, καθώς μετά από επικοινωνία

με την τροχαία Νάουσας ο καιρός δεν είναι απαγορευτικός

για την ασφάλεια των παιδιών

Κοπή βασιλόπιτας 2018…

Σήμερα Τετάρτη 23 του Γενάρη 2019, κόψαμε την βασιλόπιτα τιμώντας το έθιμο, σε όλες τις τάξεις και στο Σύλλογο Διδασκόντων του σχολείου μας!!

Τυχεροί οι δάσκαλοι των Γ΄ και ΣΤ΄ τάξεων κ.κ. Χαρατσιάρη Μελίνα και Μήτογλου Βασίλειος!! Πολλά συγχαρητήρια και πάντα τύχη στη ζωή τους!!

Οι τυχεροί των τάξεων ήταν:

Α΄ τάξη: Μπαμπάτσης Γιώργος

Β1  τάξη:

Β2  τάξη:

Γ΄ τάξη: Μπουρδάνος Χριστόδουλος

Δ΄ τάξη: Ντουμπούρη Εβελίνα

Ε΄ τάξη: Φειδάντσης Αλέξανδρος

ΣΤ΄ τάξη: Σύρκος Πέτρος

Και του χρόνου με υγεία!!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Με βάση τα μέχρι στιγμής δεδομένα των καιρικών συνθηκών, αύριο Δευτέρα 14 Γενάρη 2019, τα σχολεία θα λειτουργήσουν κανονικά. Σας ενημερώνουμε ταυτόχρονα ότι έχει εξαγγελθεί 24ωρη απεργία από την ΔΟΕ και ΟΛΜΕ, οπότε υπάρχει πιθανότητα οι συνάδελφοι/ισσες να συμμετέχουν σε αυτήν.

Σας ενημερώνουμε ότι μετά από σχετική απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Ημαθίας

τα σχολεία της Ημαθίας θα παραμείνουν κλειστά την Παρασκευή 11-01-2019 λόγω

των έκτακτων καιρικών φαινομένων.

Σας ενημερώνουμε ότι μετά από σχετική απόφαση του Δημάρχου Νάουσας,

αύριο Πέμπτη 10 Ιανουαρίου 2018 δεν θα λειτουργήσουν τα σχολεία, λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών.

ΝΕΑ ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

Με απόφαση του Δήμου τα σχολεία της Νάουσας θα διακόψουν τη λειτουργία τους σήμερα στις 11.15 π.μ. λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών.

Παρακαλούνται οι γονείς να προσέλθουν να παραλάβουν τα παιδιά τους από το σχολείο.

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι μετά από σχετική απόφαση του Δήμου Νάουσας, αύριο Τρίτη 8 Ιανουαρίου 2018 θα λειτουργήσουν τα σχολεία στις 9.15 π.μ. αντί στις 8.15 π.μ., με κανονική ώρα λήξης 13.15 .μ. για το πρωινό και 15.00 μ.μ. ή 16.00 μ.μ. για το ολοήμερο πρόγραμμα.