Στο Υφάδι …με αγάπη και ευαισθησία!

Με πολλή αγάπη και ευαισθησία ξεκίνησαν πεζή, σήμερα το πρωί της Τρίτης 19 του Απρίλη 2016, τα παιδιά και οι δασκάλες των Β΄ κ. Λιόλιου Ολυμπία και Ε΄ (κ. Χριστίδου Όλγα) τάξεων, για να επισκεφτούν τον ζεστό και φιλόξενο χώρο, στο Υφάδι. Εκεί τους υποδέχτηκε η κ. Μαρία Κλώνα, που τους ξενάγησε στο χώρο όπου εκθέτουν εντυπωσιακές πασχαλινές λαμπάδες, φτιαγμένες με μεράκι, αγάπη και χαρά!

Σίγουρα αξίζει όλοι να στηρίξουν τις αέναες προσπάθειες που κάνουν τα ίδια τα παιδιά και πολλοί εθελοντές στο Υφάδι που προσφέρουν όχι μόνο το χρόνο τους δημιουργικά αλλά κυρίως αλληλεγγύη και ανθρωπιά!!

Πολλά συγχαρητήρια σε όλους!!!