Παρακολουθώντας την παράσταση «Ο Δράκος»

Οι μαθητές και οι μαθήτριες των Δ΄ και Ε΄ τάξεων, συνοδεία των δασκάλων τους παρακολούθησαν την θεατρική παράσταση του 1ου Γυμνασίου Νάουσας «Ο Δράκος», σήμερα Τρίτη 19 του Απρίλη 2016, στο Δημοτικό θέατρο.

Συγχαρητήρια στα παιδιά και στις/στους εκπ/κούς που συμμετείχαν στην προετοιμασία και τα σκηνικά, αλλά κυρίως για το τόσο επίκαιρο και διαχρονικό θέμα διαπλοκής και εξουσίας που ανέδειξε!

Ήταν πολύ ενδιαφέρουσα παράσταση! Συγχαρητήρια σε όλους όσοι βοήθησαν στο ανέβασμά της και κυρίως στα παιδιά!!